NILS MÖLLERBERG. Tillskriven, Skulptur, terakotta, "Stina", signerad NM.

380698. NILS MÖLLERBERG. Tillskriven, Skulptur, terakotta, "Stina", signerad NM.

Skulptur med höjden 20 cm
Skulpturen finns att jämföra med här.

Smärre slitage.

Nils Möllerberg (1892–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Skulptur med höjden 20 cm

Smärre slitage.

Nils Möllerberg (1892–1954)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 177