MATSALSMÖBEL, 7 delar, Ambassadör, Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik, 1900-tal.

380690. MATSALSMÖBEL, 7 delar, Ambassadör, Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik, 1900-tal.

Stol rygghöjd 95 cm . Extra överdragsklädsel.

Bord
Längd 150 cm
Bredd 98 cm
Höjd 75 cm

3 Iläggsskivor med bredd 58 cm medföljer.

Bruksslitage. Bordskivan något solblekt.Mindre fanerskada på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord
Längd 150 cm
Bredd 98 cm
Höjd 75 cm

Antal besök: 1 629