SKÅP, ek, 1900-tal.

SKÅP, ek, 1900-tal.
380683. SKÅP, ek, 1900-tal.

Ornamenterad dekor.
Längd 94 cm
Bredd 47 cm
Höjd 140 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
380683. SKÅP, ek, 1900-tal.

Ornamenterad dekor.
Längd 94 cm
Bredd 47 cm
Höjd 140 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 609