GOLVLAMPOR, 5 st, bla "Anna", Anna Ehrner, Ateljé Lyktan.

38067. GOLVLAMPOR, 5 st, bla "Anna", Anna Ehrner, Ateljé Lyktan.

Högsta höjd 136 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 136 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 915