BURKAR, med lock, Cloisonne, koppar och emalj, Kina, 1900-tal.

380601. BURKAR, med lock, Cloisonne, koppar och emalj, Kina, 1900-tal.

Höjd 8 cm.

Dekorbortfall i emaljen, krackeleringar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 580