LJUSSTAKE samt BÄGARE 2 st, silver, 1900-tal.

380583. LJUSSTAKE samt BÄGARE 2 st, silver, 1900-tal.

Ljusstake, C G Hallberg, höjd ca 15,5 cm.
2 st bägare, höjd ca 5 cm.

Slitage, gravyrer, bucklor. Ljusstake med fylld fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st bägare, höjd ca 5 cm.

Antal besök: 690