URSULA HANNELOVE SCHÜTZ. TAVLA, litografi 586/800, signerad Ursula Schütz, Skriftblad-I.

380540. URSULA HANNELOVE SCHÜTZ. TAVLA, litografi 586/800, signerad Ursula Schütz, Skriftblad-I.

Ursula Hannelove Schütz (1935 - ).
Bildmått 36 x 30 cm.
Rammått 52 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 36 x 30 cm.
Rammått 52 x 47 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 041