BORDSLAMPOR, metallstomme, barockstil, 1900-talets andra hälft.

380481. BORDSLAMPOR, metallstomme, barockstil, 1900-talets andra hälft.

Höjd inkl. skärm ca 74 cm.

Smärre slitage, senare skärmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. skärm ca 74 cm.

Antal besök: 644