KARMSTOLAR, 2 stycken snarlika med olika klädsel.

380464. KARMSTOLAR, 2 stycken snarlika med olika klädsel.

1960-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 743