HYLLSYSTEM, 3 sektioner, Borge Mogensen, Bra Bohag, Karl Anderssons möbler, 1900-tal.

380443. HYLLSYSTEM, 3 sektioner, Borge Mogensen, Bra Bohag, Karl Anderssons möbler, 1900-tal.

Fristående sektioner och hyllor.

Bokhylla med underskåp
Längd 135 cm
Bredd 46 cm
Höjd 183,5 cm

Bokhylla med skrivklaff
Längd 135 cm
Bredd 46 cm
Höjd 183,5 cm

Liten bokhylla
Längd 68 cm
Bredd 46 cm
Höjd 183,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fanérskador. Repor. Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bokhylla med underskåp
Längd 135 cm
Bredd 46 cm
Höjd 183,5 cm

Bokhylla med skrivklaff
Längd 135 cm
Bredd 46 cm
Höjd 183,5 cm

Liten bokhylla
Längd 68 cm
Bredd 46 cm
Höjd 183,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 231