FÅTÖLJER, 1 par, jugend, ca 1910.

38040. FÅTÖLJER, 1 par, jugend, ca 1910.

Stomme av ek, klädda med vävt tyg, pärlspikad dekor.

Bruksslitage, smärre lagning på ena fåtöljens karm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 995