RELIEFER, 2 st, gips, Egypten, 1900-tal.

380402. RELIEFER, 2 st, gips, Egypten, 1900-tal.

Avgjutningar av egyptiska antika original. Motiv av hieroglyfer och gudar. Längd 22 samt 26 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 509