PARTI, lergods, 4 delar, Egypten, antik tid samt 1900-tal.

380400. PARTI, lergods, 4 delar, Egypten, antik tid samt 1900-tal.

Bl.a. Kanna i form av Bes samt oljelampor, 2 st.

Bes-kanna sannolikt modern tid. Skador samt kraftigt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 342