VINGLAS, 6 st, "Chateau" Bertil Vallien, Kosta Boda.

380399. VINGLAS, 6 st, "Chateau" Bertil Vallien, Kosta Boda.

Höjd ca 19 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm.

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 921