MINIATYRURNOR, stämpel samt figurin, Kina, 1900-tal.

380394. MINIATYRURNOR, stämpel samt figurin, Kina, 1900-tal.

Urnor, ett par, porslin, Kina höjd 7,5 cm
Stämpel, Soapstone, Kina höjd 4,5 cm
Figurin, Soapstone, Kina 6 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 170