SERVISDELAR, ca 29 delar, "Gröna Anna" Rörstrand.

380389. SERVISDELAR, ca 29 delar, "Gröna Anna" Rörstrand.

2 muggar.
5 kaffekoppar med 7 fat.
1 tekopp med fat.
6 assietter, diameter ca 18 cm.
7 flata tallrikar, diameter ca 21 cm.
6 djupa tallrikar, diameter ca 20 cm.
Uppläggningsfat, längd ca 28,5 cm.
Skål, diameter ca 18,5 cm.

Slitage, krackeleringar, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 muggar.
5 kaffekoppar med 7 fat.
1 tekopp med fat.
Skål, diameter ca 18,5 cm.

Antal besök: 1 138