ULLA RUUTH HAGLUND. Stilleben. Olja på Pannå. Signerad.

380334. ULLA RUUTH HAGLUND. Stilleben. Olja på Pannå. Signerad.

24.5 x 29 cm.

Smärre färgbortfall/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

24.5 x 29 cm.

Smärre färgbortfall/repor.

Antal besök: 3 174