PETER AHLÉN. Fotografi "Skottland - 81", signerad och daterad Stockholm - 03 a tergo.

380307. PETER AHLÉN. Fotografi "Skottland - 81", signerad och daterad Stockholm - 03 a tergo.

Bildyta 39,5 x 59,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 39,5 x 59,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 526