LENA LINDERHOLM. Blommor i grön kanna. Färglitografi, 127/175, signerad.

38029. LENA LINDERHOLM. Blommor i grön kanna. Färglitografi, 127/175, signerad.

78x56 cm.

Lena Linderholm (Född 1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

78x56 cm.

Lena Linderholm (Född 1947)

Antal besök: 1 176