kakfat, diameter 16,5 cm,
2 st djupa tallrikar, diameter 20 cm,
kakfat på fot, höjd 6 cm, diameter 20 cm
2 st assietter, diameter 18,5 cm
2 st fat, diameter 15 cm
2 st kaffekoppar, höjd 8 cm, diameter 8 cm.
liten nagg på undersidan på kakfat på fot, bruksslitage.
kakfat, diameter 16,5 cm,
2 st fat, diameter 15 cm