FIGURINER, 5 st, Svenskt Glas, Kosta, World Wildlife Fund, 1970-/80-tal.

380246. FIGURINER, 5 st, Svenskt Glas, Kosta, World Wildlife Fund, 1970-/80-tal.

Glasdjur, 4,5 - 9 cm.
Designer: P.Hoff, O.Alberius och G.Wärff.

Bison med kantnagg botten.
Repor undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasdjur, 4,5 - 9 cm.

Bison med kantnagg botten.
Repor undertill.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 708