VÄGGPENDYL, trä, förgylld, Westerstrand, Töreboda, 1900-talets mitt.

380235. VÄGGPENDYL, trä, förgylld, Westerstrand, Töreboda, 1900-talets mitt.

Höjd 63 cm.

Bruksslitage
Lagning
Urverket ej genomgånget.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63 cm.

Bruksslitage
Lagning
Urverket ej genomgånget.

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 710