BYRÅ, rotfaner, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

380176. BYRÅ, rotfaner, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

Längd 103, djup 53, höjd 86 cm.

Slitage, skador/sprickor, renoverad och kompletterad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 500