PARTI SILVER, 9 delar. Total vikt 398 gram.

38017. PARTI SILVER, 9 delar. Total vikt 398 gram.

Bland annat bestående av:
Gräddkanna, otydliga stämplar dat 1875, höjd ca 14 cm.
Kaktång GEWE 1953, 18,5 cm.
Tårtspade, GEWE 1948, längd 23 cm.

Slitage. Kanna med bucklor. Gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat bestående av:
Kaktång GEWE 1953, 18,5 cm.

Antal besök: 805