STOLAR, 4 st, "Åkerblomsstolen", Gunnar Eklöf mfl, omkring 1900-talets mitt.

380145. STOLAR, 4 st, "Åkerblomsstolen", Gunnar Eklöf mfl, omkring 1900-talets mitt.

Skyltmärkta. Vitmålade.

Slitage, märken, färgbortfall, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skyltmärkta. Vitmålade.

Antal besök: 1 544