DIVERSE GLAS, KERAMIK m.m. 21 delar. Bland annat "Fauna", Oiva Toikka.

380110. DIVERSE GLAS, KERAMIK m.m. 21 delar. Bland annat "Fauna", Oiva Toikka.

Enligt bild. Fat, skålar, figuriner samt orientaliska föremål. Bing & Gröndahl, Uppsala Ekeby med mera.

Slitage. Nagg. Ej fullständigt genomgånget.
OBS! Blåvit urna tillhör ej utropet. Uppdaterat 26/1 kl. 15.40.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 025