ASKFAT, 6 st, keramik, Rörstrand och Uppsala Ekeby, 1900-tal.

380108. ASKFAT, 6 st, keramik, Rörstrand och Uppsala Ekeby, 1900-tal.

Dekor med djur. Höjd ca. 6-14 cm.

Bruksslitage. Ett fat med mindre nagg på öra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 887