PARTI KOPPAR samt KAFFEPANNA mässing Skultuna, 1800/1900-tal.

380096. PARTI KOPPAR samt KAFFEPANNA mässing Skultuna, 1800/1900-tal.

Bland annat kastruller, kaffepannor och formar.
Kaffepanna Skultuna total höjd inkl grepp ca 19 cm.
Högsta höjd ca 27 cm.

Slitage, skador, bucklor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 27 cm.

Antal besök: 1 862