KARAFFER, 4 stycken, kristall, 1900-talets första hälft.

380093. KARAFFER, 4 stycken, kristall, 1900-talets första hälft.

Höjd 20-33 cm.

Bruksslitage samt en med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20-33 cm.

Antal besök: 607