LJUSSTAKAR, ett par i mässing. Barockstil 1900-tal. Richard Ringström i Helsingborg AB.

380074. LJUSSTAKAR, ett par i mässing. Barockstil 1900-tal. Richard Ringström i Helsingborg AB.

Graverad dekor, spiralvriden stam och oktagonal fot. Höjd 16 cm.

Smuts, bruksspår och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smuts, bruksspår och slitage.

Antal besök: 1 425