FICKUR, 2 st, silver samt KEDJOR, 2 st, 1900-talets första hälft.

380024. FICKUR, 2 st, silver samt KEDJOR, 2 st, 1900-talets första hälft.

Ett ur märkt Vinéta, diameter ca. 3,5-3,8 cm.
Kedjor i metall samt hårarbete.

Bruksslitage, ett ur med skador på urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 686