ÖRHÄNGEN, KRAVATTNÅL samt BERLOCK, 18k guld, 1900-tal.

379986. ÖRHÄNGEN, KRAVATTNÅL samt BERLOCK, 18k guld, 1900-tal.

Örhänge, diameter ca 20 mm.
Nål längd ca 5,5 cm.
Berlock med odlad pärla, höjd ca 1 cm.
Total vikt ca 3,5 gram.

Bruksslitage, nål något böjd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Örhänge, diameter ca 20 mm.
Nål längd ca 5,5 cm.
Total vikt ca 3,5 gram.

Bruksslitage, nål något böjd.

Antal besök: 599