Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
GEORGE BRAQUE. "La tranche de potiron". Färglitografi. Signerad i trycket. 167/300.
37986. GEORGE BRAQUE. "La tranche de potiron". Färglitografi. Signerad i trycket. 167/300.
58 x 44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 x 44 cm.
Garpenhus Auktioner
1 650