KÖKSSOFFA, allmoge, 1800-tal.

KÖKSSOFFA, allmoge, 1800-tal.
379867. KÖKSSOFFA, allmoge, 1800-tal.

Furu med svarvade spjälor i rygg.
Längd 196 cm, höjd 83 cm, djup 42 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 2 564