TERRIN samt FAT, keramik, "Wäxiö guld" samt "Gröna Anna", 1900-tal.

379866. TERRIN samt FAT, keramik, "Wäxiö guld" samt "Gröna Anna", 1900-tal.

Terrin, höjd inklusive lock, 22 cm
Fat, längd 22 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, längd 22 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 629