PARTI AFFISCHER i ram, 7 st. 1900-talets andra hälft.

379850. PARTI AFFISCHER i ram, 7 st. 1900-talets andra hälft.

Bl.a offsettryck efter Klee, Vasarely, Magritte. Mått mellan 73 x 86 cm.

Bruksslitage, glas med spricka. Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 721