Besatt med briljantslipad diamant på ca 0,50ct.
Ca Top Crystal/SI Vikt 3,2 gram. Ringens bredd 5,5 mm
Signerad BEE. Ringstorlek 17,25 mm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.