MARTIN WICKSTÖM. Färglitografi. Numrerad 52/55, signerad och daterad 1999.

379819. MARTIN WICKSTÖM. Färglitografi. Numrerad 52/55, signerad och daterad 1999.

Abstrakt komposition med tekniska föremål. Bildmått 32x54, ramad 50x71 cm.

Ej examinerad ur ram, något fläckig och gulnad.
Glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas saknas.

Antal besök: 1 351