BENGT ERIK BJÖRN "NALLE" WERNER. "Blommor och keramik", akvarell, signerad, daterad -52.

379732. BENGT ERIK BJÖRN "NALLE" WERNER. "Blommor och keramik", akvarell, signerad, daterad -52.

46 x 35 cm.

Smut och fläckar bakom glaset, endast hjälpligt inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 35 cm.

Antal besök: 1 239