ÅKE HOLM. Parti grafik, 3 st olika motiv, färglitografier, Signerade Å Holm.

379722. ÅKE HOLM. Parti grafik, 3 st olika motiv, färglitografier, Signerade Å Holm.

20x12 cm, 19,5x17,5 cm, 19x17 cm.

Gulnande blad.

Åke Holm (1900–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnande blad.

Åke Holm (1900–1980)

Antal besök: 719