GÖSTA STAVÅSEN. olja på duk, "Kvarnen i Ardala" signerad.

379679. GÖSTA STAVÅSEN. olja på duk, "Kvarnen i Ardala" signerad.

80 x 92 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 92 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 4 541