HATT med ASK, Algot Ericsson herrekipering, Vingåker, 1900-talets första hälft.

379663. HATT med ASK, Algot Ericsson herrekipering, Vingåker, 1900-talets första hälft.

Märkt stl. 58.

Bruksslitage. Ask med ställvísa slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt stl. 58.

Antal besök: 720