HERRHATTAR M M, 13 delar, 1900-tal.

379661. HERRHATTAR M M, 13 delar, 1900-tal.

1 st hög hatt, tillverkad i Paris, har tillhört Gustaf Ahlm, Gökalund.
4 st filthattar.
1 st pälsmössa.
1 st basker.
6 st kepsar.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st filthattar.
1 st pälsmössa.
1 st basker.
6 st kepsar.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 231