SVEN-ERIK JOHANSSON. litografi, " Munkarnas Mässa " signerad och numrerad 15/260.
379658. SVEN-ERIK JOHANSSON. litografi, " Munkarnas Mässa " signerad och numrerad 15/260.
43 x 58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
43 x 58 cm.
Herrljunga Auktionsverk
3 676