SMYCKESGARNITYR, 4 delar, silver med granater. 1900-tal.

37962. SMYCKESGARNITYR, 4 delar, silver med granater. 1900-tal.

Halsband, silver, längd ca 43 cm.
Armband, silver, längd ca 18 cm.
Ring, storlek 17,5.
Örhänge 1 par, höjd ca 2,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring, storlek 17,5.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 906