SOFFBORD, "Frisco", Folke Ohlsson, Tingströms.

379571. SOFFBORD, "Frisco", Folke Ohlsson, Tingströms.

Längd 122, bredd 81, höjd 55 cm.

Slitage, smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 673