GLASSERVISDELAR, 46 st "Bror" Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

379521. GLASSERVISDELAR, 46 st "Bror" Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Rutslipad kristall.
8 rödvinsglas, med graverad bladranka, höjd 18 cm
17 champagnekupor, höjd 14 cm
15 sherryglas, höjd 13 cm
6 likörglas, höjd 12 cm.

Smärre kantslitage.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rutslipad kristall.
17 champagnekupor, höjd 14 cm
15 sherryglas, höjd 13 cm
6 likörglas, höjd 12 cm.

Smärre kantslitage.
Bruksskick.

Antal besök: 1 674