KAFFEBEHÅLLARE, koppar, tidigt 1900-tal.

379475. KAFFEBEHÅLLARE, koppar, tidigt 1900-tal.

Kaffebehållare av koppar med 2 kranar, mellan inre och yttre väggen behållare för varmvatten
Höjd 45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 1 013