MÄRKLIN luftledning, räls, trafo och växlar. Delvis originalkartong. Punktkontakt.

379431. MÄRKLIN luftledning, räls, trafo och växlar. Delvis originalkartong. Punktkontakt.

H0.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 215