HÖRNSKÅP MED VITRIN, gustaviansk-stil, 1900-tal.

37934. HÖRNSKÅP MED VITRIN, gustaviansk-stil, 1900-tal.

Brunbetsad furu, dekorerat med räfflade dörrar och kannelyrer, nyckel. Längd 89, bredd 62, höjd 192 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 267